POZIV ZA SUDJELOVANJE NA KIPARSKOJ RADIONICI MLADIH „ZDENCI 2018”

Općina Zdenci u suradnji sa Likovnom udrugom Petar Smajić iz Ernestinova ove godine organizira drugu po redu Kiparsku radionicu mladih. Cilj radionice je okupljanje darovite djece koja će kroz zajednički rad moći ostvariti svoje umjetničke sklonosti. Radionica će se održati dana 14. i 15. rujna 2018. godine. Dana 14. rujna u popodnevnim satima a 15. rujna s početkom u 09,00 sati na prostoru Nogometnog kluba Sloga u Zdencima. U radu radionice mogu sudjelovati djeca i mladi od 12 do 18 godina starosti. Svakom polazniku osiguran je materijal za rad, alat i pomagala te stručno vodstvo. Za polaznike je osiguran ručak. Prijevoz djece do mjesta održavanja radionice nije osiguran. Rok za dostavu prijavnica : 12. rujna 2018. do 12,00 sati.

Prijavnica – kiparska radionica mladih

Menu Title
Skip to content