ODLUKA O OSLOBOĐENJU PLAĆANJA OPSKRBE PITKOM VODE I ODLUKA O OSLOBOĐENJU OD PLAĆANJA ODVOZA I DEPONIRANJA KOMUNALNOG OTPADA

Na temelju suglasnosti Skupštine Komunalnih poduzeća Voda d.o.o. i Papuk d.o.o. donesene su Odluka o oslobođenju plaćanja opskrbe pitkom vodom i Odluka o oslobođenju od plaćanja odvoza i deponiranja komunalnog otpada obveznika kojima je naložena privremena mjera obustave rada na temelju Odluke o mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanju sportskih i kulturnih događaja Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske.

Odluke su na snazi od dana donošenja odnosno od 24. ožujka 2020. godine, s time da će se do obustave rada odnosno do 18. ožujka 2020. obveze naplatiti redovno.

SKM_C25820032407420- VODA d.o.o i PAPUK d.o.o

Menu Title
Skip to content