Uskrsna čestitka žiteljima Općine Zdenci

Poštovane mještanke i mještani općine Zdenci

Pred nama je Uskrs, najveći kršćanski blagdan, simbol vjere, ljubavi i nade. Živimo u kriznom vremenu prouzročenom pandemijom koronavirusa. Ova pošast promijenila je nasilno naše životne navike i nametnula nam ponašanje koje čovjeku nije prirodno, a niti za sâm život normalno. No, nema nam druge nego izdržati jer život je jači od svake nedaće koja na njega može udariti.
Bog nam je udjelio dar vjere i dar razuma. I traži od nas da se služimo tim darovima. Pokažimo i jedno i drugo u ovom trenutku kušnje.

Neka vam Uskrs bude poticaj da činimo dobro drugima dajući tako svoj doprinos izgradnji pravednijeg društva, mira i razumijevanja. Usprkos svim ovim okolnostima, želim vam sretan i blagoslovljen Uskrs.

OSTANIMO DOMA.

Vaš načelnik
Tomislav Durmić

Menu Title
Skip to content