Odluka o izmjeni Odluke o nužnim mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskihi kulturnih događanja za vrijeme trajanja proglašene epidemije bolesti COVID -19

Stožer civilne zaštite Republike Hrvatske 10. svibnja 2020. godine donio je Odluku o izmjeni Odluke o nužnim mjerama ograničavanja društvenih okupljanja, rada u trgovini, uslužnih djelatnosti i održavanja sportskih i kulturnih događanja za vrijeme trajanja proglašene epidemije bolesti COVID – 19. Prema toj Odluci zabranjuje se održavanje svih javnih okupljanja više od 40 osoba na jednom mjestu, obustavlja se rad kulturnih djelatnosti, izuzev rada knjižica, muzeja, galerija antikvarijata, knjižara te održavanja proba umjetnika i djelatnika u kulturi pojedinačno ili u manjim skupinama, obustavlja se održavanje revija i sajmova,rad teretana, sportskih centara, fitness i rekreacijskih centara, rad bazena i sauna, svih sportskih natjecanja na otvorenom te u zatvorenim objektima, obustavalja se održavanje dječjih i drugih radionica i rad škola stranih jezika.

Izmjena Odluke o nužnim mjerama…

Menu Title
Skip to content