Akcija skupljanja ambalažnog otpada sredstava za zaštitu bilja

Tvrtka CIAK je u suradnji s udrugom CROCPA izradila novi plan lokacija i termina preuzimanja otpada za 2020.godinu.

Plan za 2020.godinu možete preuzeti na https://crocpa.hr/raspored-sakupljanja-praznog-ambalaznog-otpada-nasih-clanova-za-2020-godinu/

Ambalažni otpad sakupljati će se 09. rujna 2020. godine na dvije lokacije:

PP Orahovica d.d. – Gutmanovci – Zokov Gaj u vremenu od 08.30-12.00 sati
PP Orahovica d.d. – Zdenci b.b. – Zdenci u vremenu od 13.00 – 14.30 sati

Sakuplja se isključivo prazna ambalaža ovih tvrtki proizvođača/uvoznika koji financiraju projekt i omogućavaju poljoprivrednicima besplatan povrat njihove ambalaže: Agroavant, AgroChem-Maks, Agroteks, BASF, Bayer CropScience, Chromos Agro, Corteva Agriscience (Dow AgroSciences), Danon, Euroazijski pesticidi, Florel, Genera, Iskra Zelina Kemijska Industrija, Nufarm, Monsanto, Orchem, Pinus Agro, Stockton, Syngenta Agro.

U sklopu projekta se sakuplja samo prazna primarna/opasna ambalaža navedenih proizvođača koji financiraju projekt. Transportna ambalaža kao niti ambalaža bilo kojih drugih proizvoda koji nisu sredstva za zaštitu bilja (npr mineralna gnojiva) se ne prihvaća.

Udruga CROCPA i tvrtka CIAK d.o.o. zadržavaju pravo promjene rasporeda sakupljanja ili obustave istog u slučaju takvih preporuka Kriznog Stožera o zabrani masovnih okupljanja.

Menu Title
Skip to content