Obavijest o sufinanciranju uzimanja uzoraka za kontrolu plodnosti tla

Obaviještavamo sva obiteljska poljoprivredna gospodarstva s područja Općine Zdenci, a koja imaju zemljište na području Općine Zdenci i upisana su u upisnik poljoprivrednika, te su dužna pratiti stanje poljoprivrednog zemljišta ispitivanjem plodnosti tla. Općina Zdenci će sufinancirati uzimanje uzoraka za kontrolu plodnosti tla do 50% iznosa ovisno o količini uzoraka.
Molimo sve zainteresirane da se jave u Jedinstveni upravni odjel Općine Zdenci do 01.08.2020. godine , kako bi što prije mogli započeti s realizacijom istoga.

NAPOMENA: Uzorkovanje poljoprivrednog tla će se obavljati na ARKOD parcelama poljoprivrednog zemljišta koje se nalaze na području Općine Zdenci i koje su jednake ili veće od 1 Ha.

Menu Title
Skip to content