Čestitka načelnika općine Zdenci Tomislava Durmića u povodu Dana pobjede i domovinske zahvalnosti i Dana hrvatskih branitelja

Općina Zdenci predvođena načelnikom Tomislavom Durmićem te braniteljske udruge s područja općine, UHBDDR Duga Međa i UHBDR Zdenci te HVIDR-a Orahovica, polaganjem su cvijeća i paljenjem svijeća kod spomen križa na Mjesnom groblju te kod biste i na grobnom mjestu poginulog heroja Zdravka Kevčića, odali počast svim poginulim hrvatskim braniteljima u čast njihovog dana i Dana pobjede i domovinske zahvalnosti.

Načelnik Tomislav Durmić obratio se nazočnima s nekoliko prigodnih riječi.

-Nikada se nećemo moći odužiti našim hrvatskim braniteljima za svu žrtvu koju su podnijeli da bi naša Domovina bila slobodna i samostalna, i da bismo mi danas uživali u njenoj ljepoti. Stoga se danas zdušno poklanjamo njima s dužnim pijetetom i poštovanjem, neka im je vječna slava i hvala – rekao je načelnik Durmić.

Menu Title
Skip to content