U Zdencima je sredstvima Ministarstva regionalnog razvoja i Općine Zdenci uređen dječji vrtić koji pohađa 25 mališana

– Kao da je jučer izgrađeno – bile su riječi virovitičko-podravskog župana Igora Androvića u obilasku obnovljenog dječjeg vrtića u Zdencima koji se nalazi u jednom krilu zgrade u kojoj se nalazi i OŠ Ivana Gorana Kovačića.

Rezultat je to ulaganja Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije koji su izdvojili 240.000,00, a dodatnih 200.000,00 kuna dala je i Općina Zdenci.  Danas 25 mališana koji pohađaju ove prostore imaju uvjete kao da se nalaze u nekom većem gradu. Uz župana Androvića i njegovog zamjenika Darka Žužaka, dječji vrtić u Zdencima, obišao je i načelnik Općine Zdenci Tomislav Durmić, njegov zamjenik Jurica Kiris i predsjednica Općinskog vijeća Marija Dedaj, dok je prostor blagoslovio Župnik u župnoj crkvi Našašća sv. Križa u Orahovici, Željko Strnak. (www.vpz.hr, Fotografije: Kristijan Toplak)

Menu Title
Skip to content