Zdenački mališani u novoj pedagoškoj godini borave u uređenom prostoru vrtića

U novoj školskoj godini, vrtićanci s područja Općine Zdenci su se vratili u novouređeni prostor za učenje i igranje. Vrtić nije bio obnavljan od kako je sagrađen. Općina Zdenci brine o svim dobnim skupinama svojih žitelja, a tako i o najmlađima jer „Djeca – to naše sutrašnje studije”.
Ove godine, Općina Zdenci obnovila je unutrašnjost vrtića kako bi mališani,a i odgajatelji imali što bolje uvjete kako za rad tako i za igranje. Općina Zdenci prijavom projekta na Javni poziv kojeg je objavilo Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije uspješno je ostvarila pravo na sufinanciranje. Sredstva sufinancirana od strane Ministarstva regionalnog razvoja i fondova Europske unije su u iznosu od 240.000,00 kuna, a Općina Zdenci iz svojih sredstava izdvojila je ukupno 210.300,65 kuna. Obnovljeni vrtić opremljen je opremom prilagođenom za djecu vrtićke dobi.

Menu Title
Skip to content