Općina Zdenci u suradnji s Hrvatskom poštom omogućila svojim mještanima plaćanje bez obračunate naknade

Dana 15. siječnja 2021. godine u prostorijama Općine Zdenci održan je sastanak s voditeljicom mreže poštanskih ureda Virovitica – Našice, Danijelom Čaglić. Sastanak je bio usmjeren na sklapanje ugovora s Hrvatskom poštom. Općina Zdenci u suradnji s Hrvatskom poštom omogućila bi svojim mještanima plaćanje bez obračunate naknade. Poštanski ured Zdenci neće obračunavati naknade na slijedeće uplate: uplate za komunalnu naknadu, uplate za stanarinu, uplate za otkup stanova te uplate za vrtić. U poštanskom uredu 33513 Zdenci u našoj općini poslovni korisnici mogu obavljati bankarske usluge Hrvatske poštanske banke. Poslovni korisnici u pošti tako mogu otvoriti poslovni račun HPB-a, obaviti nacionalni platni promet u kunama, ugovoriti internetsko i mobilno bankarstvo, uplatiti depozit, te koristiti kartice i ostale bankarske proizvode i usluge.

Fizičkim osobama još je otprije na raspolaganju široki spektar financijskih i bankarskih usluga. Povećanjem dostupnosti bankarskih usluga u Hrvatskoj stvaraju se preduvjeti za kvalitetniji život i poslovanje što donosi značajne benefite i lokalnoj zajednici te doprinosi razvoju cijelog gospodarstva. Pružanjem bankarskih usluga HPB-a fizičkim i pravnim osobama službeno je otvorena Banka u pošti. U našoj Općini od 1. veljače 2021. godine je na usluzi.

Menu Title
Skip to content