Uskršnja čestitka načelnika Tomislava Durmića

Pred nama je Uskrs, najveći kršćanski blagdan, koji nas uči da se spremnije suočimo sa svakodnevnicom. Uskrs je vrijeme kada slavimo nadu u svijet zajedništva, ljubavi i razumijevanja među ljudima. Neka nam radost Uskrsa osvjetljava put k zajedničkom dobru, neka bude nadahnuće u brizi za bližnje, za promicanje kršćanskih vrijednosti, za mir, dostojanstvo i socijalnu pravdu.
Neka i ovaj Uskrs oživi zajedništvo u obiteljima, i bude ohrabrenje za sve što nam život donosi.

Poštovane sumještanke i sumještani, želim da u vašim srcima zavlada duh radosti, da blagdane provedete u toplini svojih domova. Svima koji slaveći iščekuju Kristovo uskrsnuće, u ime Općine Zdenci i u svoje osobno, želim sretan, radostan i veseo Uskrs.

Menu Title
Skip to content