Zdenački branitelji darovali male vrtićance

Udruga branitelje općine Zdenci povodom nadolazećeg blagdana Uskrsa darovali su svoje najmlađe sumještane, polaznike Dječjeg vrtića Zdenci.

  • Povodom najvećeg kršćanskog blagdana Uskrsa, odlučili smo organizirati jednu vrijednu akciju te ju posvetiti našim najmlađim mještanima općine. Tako smo posjetili Osnovnu školu Ivana Gorana Kovačića Zdenci u sklopu koje se nalazi dječji vrtić te malim vrtićanicma donijeli bojanke i druge poklon pakete kako bi im uljepšali nadolazeće blagdane. U ime svih zdenačkih branitelja i članova naše udruge svim mještanima općine Zdenci želim sretan i blagoslovljen Uskrs – rekao je predsjednik Udruge branitelja Zdenci Miroslav Biro.

Poklone je u ime vrtića primila ravnateljica Mirjana Buneta-Knežević.

Menu Title
Skip to content