Odobreni novi projekti na području Općine Zdenci

Agencija za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju donijela je Odluke o rezultatu administrativne kontrole zahtjeva za potporu po kojima Općina Zdenci ostvaruje pravo na potporu za Staze u groblju Kutovi i Opremanje Doma kulture Zdenci.Iznos potpore za Staze u groblju Kutovi je 218.472,03 kune, a za Opremanje Doma kulture Zdenci iznos potpore je 187.500,00 kuna. Općina Zdenci prijavila je projekte na LAG natječaj za tip operacije 1.1.1. „ Poticanje ulaganja u osnivanje, poboljšanje ili proširenje lokalnih temeljnih usluga za ruralno stanovništvo, uključujući slobodno vrijeme i kulturu, te pripadajuću infrastrukturu. Nakon navedenog postupka odabira projekata od strane odabranog LAG-a, utvrđeno je da projekti ispunjavaju uvjete i kriterije propisane LAG Natječajem. Općina Zdenci ovim projektima uspješno riješava potrebnu komunalnu infrastrukturu na području cijele Općine Zdenci, a na zadovoljstvo svih mještana.

20210507_085100

20210507_085508

Menu Title
Skip to content