U ponedjeljak, 13. prosinca počinje isplata božićnica

Božićnica će se isplaćivati u prostorijama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Zdenci od ponedjeljka, 13. prosinca do petka, 17. prosinca u vremenu od 08:00 do 13:00 sati. Umirovljenicima s područja općine Zdenci koji primaju do 2.000 kuna mirovinu (tuzemnu i inozemnu), a koji nemaju dospjelih obveza prema Općini Zdenci, isplatit će se božićnica u iznosu od 150 kuna. Osobe koje ostvaruju pravo na isplatu božićnice dužni su prilikom isplate donijeti zadnji odrezak od mirovine te osobnu iskaznicu. Novčane pomoći u iznosu od 150 kuna ostvarit će korisnici osobne invalidnine te korisnici zajamčene minimalne naknade. Iz Općine Zdenci mole sve da se pridržavaju uputa i preporuka Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo.

Menu Title
Skip to content