Općina Zdenci prijavila projekt Izgradnje pješačke staze J.J.Strossmayera Zdenci – dionica od kućnog broja 29 do kućnog broja 113

Na natječaj Program održivog razvoja lokalne zajednice kojeg provodi Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije Općina Zdenci prijavila je projekt Izgradnje pješačke staze J.J.Strossmayera Zdenci – dionica od kućnog broja 29 do kućnog broja 113. Temeljem Odluke o odabiru projekta koju je donijelo Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije, Općini Zdenci za projekt Izgradnja pješačke staze J.J.Strossmayera Zdenci- dionica od kućnog broja 29 do kućnog broja 113 odobren je iznos od 210.000,00 kuna. Sredstva za financiranje projekta osigurana su u Državnom proračunu Republike Hrvatske za 2022. godinu i projekcijama za 2023. i 2024. g- Razvoj potpomognutih područja.

Menu Title
Skip to content