Općina Zdenci završila s 2. fazom izgradnje pješačke staze J.J.Strossmayera Zdenci – dionica od kućnog broja 29 do kućnog broja 113

Općina Zdenci završila je s 2. fazom izgradnje pješačke staze J.J.Strossmayera Zdenci – dionica od kućnog broja 29 do kućnog broja 113. Izvođač radova je bila tvrtka Cestogradnja d.o.o. Slatina, ukupna vrijednost radova 2. faze je 418.170,00 kuna, od čega je Ministarstvo regionalnog razvoja i fondova Europske unije sufinanciralo projekt u iznosu od 210.000,00 kuna. Općina Zdenci planira i 3. fazu projekta dovršenja staze u ulici Josipa Jurja Strossmayera od kućnog broja 115 pa do kraja. Naime, Općina Zdenci je 3. fazu samog projekta već prijavila na javni poziv Ministarstva prostornog uređenja, graditeljstva i državne imovine. Zdenci te okolna mjesta iz dana u dan dobivaju ljepše ruho te bolje uvjete za život u našoj općini.

Menu Title
Skip to content