MREŽA SAKUPLJANJA AMBALAŽNOG OTPADA SZB ZA POLJOPRIVREDNA GOSPODARSTVA KOJA TREBAJU IMATI OVJERENI PRATEĆI LIST KAO DOKAZ DA SU OTPAD ZBRINULI NA ZAKONOM PROPISAN NAČIN 2022. godina.

Korisnicima je osiguran besplatni povrat prazne ambalaže isključivo ovih tvrtki: Agroavant, AgroChem-Maks, Agroteks, Albaugh TKI (Pinus Agro), BASF, Bayer CropScience, Belchim Crop Protection HR (Orchem), Chromos Agro, Corteva Agriscience (Dow AgroSciences), Danon, Euroazijski pesticidi, Florel, Iskra Zelina Kemijska Industrija, Novag Agrochemicals (Genera), Nufarm, Monsanto, Stockton, Syngenta Agro.

U sklopu projekta se sakuplja samo prazna primarna/opasna ambalaža navedenih proizvođača koji financiraju projekt. Transportna ambalaža kao niti ambalaža bilo kojih drugih proizvoda koji nisu sredstva za zaštitu bilja (npr mineralna gnojiva) se ne prihvaća.

Udruga CROCPA i tvrtka C.I.A.K. d.o.o. zadržavaju pravo promjene rasporeda sakupljanja ili obustave istog u slučaju takvih preporuka Kriznog Stožera o zabrani masovnih okupljanja.

Tvrtka CIAK d.o.o. će osigurati na lokacijama potrebnu dokumentaciju (prateće listove). Poljoprivrednicima je ovjereni prateći list potreban radi ispunjavanja obveza propisanih Zakonom o gospodarenju otpadom.

Poljoprivrednici, kao i do sada, trebaju dati informaciju o OIB-u i adresi.

Virovitičko – podravska županija

 07.09.2022.

PP Orahovica d.d. – Gutmanovci Zakov gaj Gutmanovci 08.30 – 12.00

PP Orahovica d.d. Zdenci b.b. Zdenci 13.00 – 14.30

Menu Title
Skip to content