OBAVIJEST O ODVOZU MIJEŠANOG KOMUNALNOG OTPADA

Zbog servisa na vozilu za prikupljanje miješanog komunalnog otpada planirani odvoz za naredna tri radna dana organizirati će se na sljedeći način:

  • Odvoz planiran za petak 30. 10. 2022. godine za naselja na području općine Zdenci (Bankovci, Zokov Gaj i Grudnjak) obaviti će se u SRIJEDU 05. 10. 2022. GODINE U POPODNEVNIM SATIMA.
  • Odvoz planiran za ponedjeljak 03. 10. 2022. godine za ulice u naselju Čačinci (Augustina Dukovića, Mlinska, Kralja Tomislava, Trg dr. Franje Tuđmana, Kralja Zvonimira, Ravna, Slavonska, Radnička, Braće Radića, Vladimira Nazora, Frankopanska, Ivana Goran Kovačića, Glavna i Domovinske zahvalnosti) te naselju Bukvik obaviti će se u ČETVRTAK 06. 10. 2022. GODINE U POPODNEVNIM SATIMA.
  • Odvoz planiran za utorak 04. 10. 2022. godine za ulice u naselju Orahovica (Kralja Zvonimira, Odvojak Kralja Zvonimira I i II, Trg Damira Hornunga, Dalmatinska, Ante Starčevića, Mandićeva i Braće Ivšić) te naselje Bijeljevina Orahovačka obaviti će se u PETAK 07. 10. 2022. GODINE U POPODNEVNIM SATIMA.
Menu Title
Skip to content