Projektom Lokalne akcijske grupe Papuk opremljen društveni dom u Zdencima

Voditeljica LAG-a Papuk, Manuela Tot, provela je kontrolu provedbe jednog od projekata LAG-a. Ovog puta voditeljica Tot posjetila je Općinu Zdenci kao nositelja projekta, a prije isplate sredstava, kojemu je izdana Odluka o dodjeli sredstava za projekt “Opremanje društvenog doma u Zdencima”. U ime Općine Zdenci kontroli su nazočili načelnik Tomislav Durmić i pročelnik Željko Vremić.

Ukupni iznos projekta je 149.000 kuna (19.775 eura), a intenzitet potpore je 100 posto.

– Nakon detaljnog pregleda, od dokumentacije do onog vizualnog dijela, mogu samo čestitati nositelju projekta, odnosno Općini Zdenci na više nego uspješno provedenom projektu – rekla je Tot.

Zadovoljstvo uspješno provedenim projektom izrazio je i načelnik Tomislav Durmić.

-Puno nam je značio ovaj projekt kojim smo dodatno uredili naš društveni dom, a smatram da je to bilo i nužno. Hvala Lokalnoj akcijskoj grupi Papuk i voditeljici Manueli Tot na odličnoj suradnji pri realizaciji ovog projekta – zaključio je Durmić.

(www.icv.hr, vg, foto: V. Grgurić)

Projektom Lokalne akcijske grupe Papuk opremljen društveni dom u Zdencima

Menu Title
Skip to content