Sveti Nikola razveselio mališane u Zdencima

Sveti Nikola je u zdenačkoj školi Ivana Gorana Kovačića rado viđen gost. Tako su ga s velikim osmijehom dočekali učenici razredne nastave i polaznici vrtićke mješovite skupine koji su dan prije Nikolinog dolaska imali prilike pogledati i predstavu Snježna staza kojom je bio najavljen njegov dolazak, a danas, na sam blagdan svetog Nikole, načelnik Općine Zdenci Tomislav Durmić, uz Svetog Nikolu, obradovao je mališane prigodnim slatkim paketićima.

– Ovo je divna tradicija naše škole. Ove godine konačno, bez ikakvih prepreka i svi su bili veseli. Hvala Općini i načelniku Durmiću i naravno radujemo se Nikolinom dolasku i iduće godine – rekla je ravnateljica osnovne škole Ivana Pavelić.

Načelnik Durmić također je bio oduševljen nezamjenjivim dječjim osmijehom.

– Ovo je nešto najljepše kada vidiš da su djeca sretna i vesela. Hvala im na toplom dočeku i naravno Općina i ja osobno smo uvijek uz i za njih – rekao je načelnik Tomislav Durmić.

(www.icv.hr, vg)

Menu Title
Skip to content