Potpisan Sporazum o sufinanciranju rada hitne medicinske pomoći za 2023. godinu

Izmjenom Mreža hitne medicine, a u cilju osiguravanja odgovarajuće kontinuirane, dostupnije i kvalitetnije zdravstvene zaštite u djelatnosti hitne medicine Virovitičko – podravske županije, uvažavajući specifičnosti našeg područja dva Tima T2 za područje općine Pitomača i grada Orahovice financira jedinica područne (regionalne) samouprave / jedinica lokalne samouprave. Kao i proteklih niz godina načelnik Općine Zdenci Tomislav Durmić potpisao je Sporazum o sufinanciranju rada hitne medicinske pomoći za 2023. godinu. Sredstva su osigurana u proračunu Općine Zdenci za 2023. godinu. Potpisom tog sporazuma između Općine Zdenci i Zavoda za hitnu medicinu nastavlja se zajednička briga o osiguravanju svima dostupnu i kvalitetnu zdravstvenu zaštitu na područje cijele općine Zdenci.

Menu Title
Skip to content