Sljedeći tjedan kreće isplata uskrsnica umirovljenicima te korisnicima invalidnine i zajamčene minimalne naknade

Općina Zdenci i ove će godine isplatiti novčanu pomoć u povodu najvećeg kršćanskog blagdana Uskrsa. Uskrsnice će biti isplaćivane u prostorijama Jedinstvenog upravnog odjela Općine Zdenci od 27. do 31. ožujka od 8 do 13 sati.

Na nju imaju pravo umirovljenici s područja općine koji primaju do 265,45 eura mirovinu (tuzemnu i inozemnu) i koji nemaju dospjelih obveza prema Općini Zdenci. Iznos Uskrsnice je 30 eura.

– Osobe koje ostvaruju pravo na isplatu Uskrsnice dužni su prilikom isplate donijeti zadnji odrezak od mirovine te osobnu iskaznicu. Novčane pomoći u iznosu od 30 eura ostvarit će i korisnici osobne invalidnine te korisnici zajamčene minimalne naknade – poručili su iz Općine Zdenci.

Vladimir Grgurić

Menu Title
Skip to content