Obavijest o prijavi štete od elementarne nepogode – poplave

Kojom se obavještavaju poljoprivredna domaćinstva, koji imaju poljoprivredne površine na području Općine Zdenci, a zbog poplave tijekom mjeseca svibnja 2023. godine, imaju štete na svim poljoprivrednim kulturama, trajnim nasadima, plastenicima, opremi te gospodarskim objektima

PRIJAVE ŠTETU u prostorijama Općine Zdenci do zaključno 01. lipnja 2023. godine, svakim radnim danom od 08,00 do 14,00 sati.

Za prijavu je potrebna slijedeća dokumentacija:

1. Ispunjen obrazac EN – P (u kojem treba navesti ukupne površine pod kulturama, npr. soja ukupna površina 3,00 ha, kukuruz 1,00 ha, itd., broj trajnih nasada, opis štete na plastenicima, opremi i gospodarskim objektima, oštećenje navesti u kvadratima)
2. Kopija osobne iskaznice
3. OIB
4. Prijava za poticaj, a za površine koje nisu u poticaju treba specificirati čestice i navesti koja je kultura na toj čestici zasijana.

OPĆINA ZDENCI

Obrazac EN-P

Odluka o proglašenju – Poplava

Menu Title
Skip to content