U Zdencima održana akcija darivanja krvi: Predrag Mikić upisao 89. a Zoran Milojica 84. darivanje

Gradsko društvo Crvenog križa Orahovica organiziralo je redovnu akciju dobrovoljnog darivanja krvi u Zdencima. Akciji se odazvalo 33 darivatelja od kojih šest iz zdravstvenih razloga nije moglo pristupiti darivanju. Na ovoj akciji krv su po prvi puta dali Anastazija Čičković, Dušan Brstilo i Danijel Ramić kojima se organizator posebno zahvalio kao i Predragu Mikiću koji je ovaj humani čin učinio po 89. put te Zoranu Milojici za 84. darivanje.

U Zdencima su krvi dali: Tomislav Barjanac, Franjo Biro, Dušan i Nevija Brstilo, Branko Bulić, David Čakalić, Anastazija Čičković, Silvije Ćurak, Josip Foro, Vlado Hačić, Zoran Hajnal, Renato Kučera, Luka Lončar, Ivica Mandić, Damir Marenić, Samir Medved, Jelena, Leon i Predrag Mikić, Zoran Milojica, Igor Periša, Sven Pokrivka, Ivica Pranjić, Ivan Prša, Danijel Ramić, Tihana Reiter i Ivan Straka.

(www.icv.hr, vg)

U Zdencima održana akcija darivanja krvi: Predrag Mikić upisao 89. a Zoran Milojica 84. darivanje

Menu Title
Skip to content