Dan Općine Zdenci: Pojedincima i udrugama uručena priznanja i plakete

U okviru Svečane sjednice Općine Zdenci, koja danas (ponedjeljak) slavi svoj dan, uručena su priznanja i plakete zaslužnim pojedincima i udrugama koji su ostavili trag u razvoju svog kraja.

Za dugogodišnje uređenje trgova i parkova općine Zdenci priznanja su dobili Irena Fekete i Blaženka Biro, za doprinos i promicanje razvoja kulturne baštine općine Katica Tajz i Marija Šajkunić, za 20 godina postojanja te promicanje slovačke kulture na području općine Matica slovačka Zokov Gaj te za izniman doprinos u radu s braniteljima i promociju istine o Domovinskom ratu UHBDDR Duga Međa.

Zlatne plakete, za dugogodišnji rad u NK Sloga Zdenci te razvoj i promicanje sporta dobili su Željko Kiris i Miroslav Biro, koji se na kraju obratio u ime nagrađenih, zahvalivši se na dobivenim nagradama za koje je rekao da su svima velik motiv za daljnji rad.

(www.icv.hr, vg, foto: V. Grgurić, K. Toplak)

Dan Općine Zdenci: Pojedincima i udrugama uručena priznanja i plakete

Menu Title
Skip to content