Održana akcija dobrovoljnog darivanja krvi u Zdencima: Prikupljeno 46 novih doza, Jure Hodak po 109. put darovao krv

Klinička bolnica Osijek i Gradsko društvo Crvenog križa Orahovica organizirali su redovnu akciju Dobrovoljnog darivana krvi u Zdencima.

Akciji se odazvalo 49 darivatelja krvi, od kojih je 46 darovalo krv.

– Troje darivatelja iz opravdanih razloga nije moglo darovati krv, ali zahvaljujemo se svima koji su došli na iskazanoj humanosti i dobrom odazivu na ovu akciju. Posebno se zahvaljujemo obitelji Mikić čija četiri člana redovno daruju krv– poručili su iz GDCK Orahovica.

Zahvalili su se posebno i Juri Hodaku za 109. darivanje, Antunu Vidi za 95., Stjepanu Cukoviću za 93. te Ivici Medvedu i Predragu Mikiću za 90. darivanje.

Krv su u Zdencima darovali Marijan Amnet, Ivan Belobradić, Mario Biro, Katarina Bolješić, Tihomir Bošnjak, Petar Budimir, Stjepan Cuković, Alen Dedaj, Dragana Doljanin, Josip Foro, Saša Grgurić, Josip i Vlado Hačić, Zoran Hajnal, Jure Hodak, Josip Horvat, Jurica Jurišić, Jurica Kiris, Gordana Kovačić, Milan Križek, Darijo Krmpotić, Luka Lončar, Darko Marenić, Ivan Marić, Jelena, Leon, Predrag i Tomislav Mikić, Zoran Milojica, Ante Molnar, Ivan Murat, Jelica i Martin Nađ, Divna Obad, Marko Okrugić, Slavko Paulić, Igor Periša, Tomislav Pezić, Ivica Pranjić, Ivan Prša, Slavko Škorvaga, Maja Škraba, Tihomir Tosino i Antun Vida.

(www.icv.hr, vg)

Menu Title
Skip to content