Općina Zdenci potpisala ugovor o poslovnoj suradnji s Domom zdravlja Virovitičko – podravske županije

Na početku godine načelnik Općine Zdenci Tomislav Durmić, potpisao je ugovor o poslovnoj suradnji sa Domom zdravlja Virovitičko – podravske županije. Predmet ugovora je organizacija specijalističko – konzilijarne zaštite u Domu Zdravlja, ispostava Orahovica, u kojem sudjeluje i Općina Zdenci. Tim ugovorom osigurano je sufinanciranje dolaska liječnika specijalista urologa i liječnika specijalista internista 2 puta mjesečno u Dom zdravlja, ispostava Orahovica,a sredstva sufinanciranja osigurana su u proračunu Općine Zdenci za 2023. godinu.
Sklapanjem ugovora Općina Zdenci još jednim primjerom pokazuje brigu za svoje mještane,kako bi na što lakši način mogli doći do zdravstvene skrbi.

Menu Title
Skip to content