U povodu blagdana Svih svetih odali počast na mjesnom groblju

Izaslanstvo Općine Zdenci, predvođeno načelnikom Tomislavom Durmićem i predsjednikom Općinskog vijeća Juricom Kirisom, kao i predstavnici braniteljskih i svih ostalih udruga s područja općine, predsjednik Koordinacije braniteljskih udruga grada Orahovice Damir Vratković i predsjednik HVIDR-e Orahovica Stjepan Varaždinac u povodu blagdana dana Svih svetih odali su danas (utorak) počast svim umrlim mještanima Zdenaca te umrlim i poginulim braniteljima kod središnjeg križa na mjesnom groblju u Zdencima te na grobnom mjestu i kod spomen biste poginulom branitelju Zdravku Kevčiću u Kutovima.

-U povodu blagdana Svih svetih prisjećamo se ljudi koje smo neizmjerno voljeli, a nisu više s nama, no žive u našim srcima. Neka im je vječno hvala za sve – rekao je načelnik Tomislav Durmić.

(www.icv.hr, vg)

Zdenci: U povodu blagdana Svih svetih odali počast na mjesnom groblju

Menu Title
Skip to content